אודות

אהרן דרמון

מי אני ולמה אני עושה את מה שאני עושה?

קוראים לי אהרן דרמון, אני בן 44, נשוי לקלרה ואבא ל-7 ילדים – ברוך ה'. אני עוזר לאנשים שמרגישים תקועים בחיים האישיים ו/או העסקיים שלהם למצוא את הדרך שלהם לעבר חיי משמעות, זרימה ושמחה – באמצעות כלים מעשיים המאפשרים יצירת שינוי משמעותי וארוך-טווח.

למה לעבוד דווקא איתי?

1. כי יש לי יותר מ-10 שנות נסיון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד.

2. כי אני מוסמך ע"י ה-ICF, הארגון הבאילאומי הנחשב ביותר בתחום האימון האישי.

3. כי אני מכיר הרבה שיטות וכלים, ואני אתאים אותם בדיוק לצרכים שלך.

4. כי אני אעזור לך להגיע לתובנות מעמיקות שיאפשרו לך להכיר את עצמך לעומק.

5. כי אני אאפשר לך להפוך תובנות אלה לכלים מעשיים ולתוצאות בפועל.

6. כי אני מומחה לכלים שאני משתמש בהם ומלמד אותם בקורסים.

7. כי אני "משוגע" על העבודה שלי, והיעוד שלי בחיים זה לעזור לאנשים.

אני מאמן אישי מוסמך ע"י ה-וICF, הארגון הבאילאומי הנחשב ביותר בתחום הקואצ'ינג, וע"י איק"א, האיגוד הישראלי לקואצ'ינג. אני גם רב-אומן (מסטר פרקטישנר) בNLP. מטפל באמצעות טכניקות שונות (דמיון מודרך, דמיונובע, NLP, SE, פסיכודרמה וכו') ויש לי יותר מ-10 שנות ניסיון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד. בין השאר, אני מנחה בכיר בדמיונובע (שיטה שפותחה על ידי עמית קדם), השתתפתי בקורס השנתי לפסיכולוגיה בגישה אמונית של הפסיכיאטר ד"ר אבולעפיה (מכון "לבבה") וטיפלתי בקליניקה שלו. אני גם בוגר קורס המנחים של שיטת מיכא"ל (טכנולוגיית למידה, מודעות והעצמה אישית העוסקת במימוש הפוטנציאל האישי). השתתפתי גם בסמינר של גיל פרץ על איך להרצות. אני מרצה ומנחה סדנאות וקורסים בתחום האימון וההתפתחות האישית (מכללת שלם, בית מדרש "היום"). יש לי יותר מ-12 שנות נסיון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד. אני גם מרצה ומנחה סדנאות וקורסים בתחום האימון, הNLP, הדמיון המודרך וההתפתחות האישית והעסקית. אני מומחה לטכניקות ואסטרטגיות ליצירת שינוי וגם פיתחתי מודל שמתאר את תהליך השינוי ומספק כלים פרקטיים לבצע אותו.

גדלתי בצרפת, למדתי שם פילוסופיה ועליתי לארץ לפני יותר מ-25 שנה. למדתי בבצלאל (ארכיטקטורה) ועבדתי שנים כארט דיירקטור (מנהל אומנותי) בחברת מולטימדיה מצליחה. בנוסף, הייתי מנהל פרויקטים בתחום המולטימדיה בשוק האירופאי.
לפני כ-12 שנה, החלטתי לעשות שינוי ולעזור לאנשים להתפתח ולהעניק להם כלים שיקלו על הדרך שלהם לעבר מימוש הפוטנציאל שלהם על מנת לחיות חיים יותר מאושרים, משמעותיים וזורמים.

כתבתי למשך שנה טור שבועי באתר כיפה על פרשת השבוע מזווית נפשית-אימונית-אמונית. סיימתי מחזור שלם של כל פרשות השבוע – ואני לקראת הוצאה לאור של ספר בע"ה. אני גם מעביר שיעור שבועי בשכונת נחלאות שבירושלים בתורת הנפש על פי הרב קוק זצ"ל. בנוסף, אני המייסד והגבאי/ מנהל של בית כנסת והקהילה "כורזין" בשכונת נחלאות. פתחתי את ביה"כ לפני 7 שנים עם מנין דחוק. היום, ברוך ה', ביה"כ שלנו מופיע בין 20 בתי הכנסת שאסור לפספס בירושלים (לפי העיתונות). בערב שבת יש בו כ100-150 איש ומידי פעם אני דורש דרשה קצרה על פרשת השבוע מהזווית שלי (תהליכים נפשיים).

צרו קשר – אני מצפה לכם ואשמח לעזור!
07239013901

התגובות סגורות