אימון זוגי

אהרון מדמון הוא מאמן אישי וזוגי מוסמך, בן 42, נשוי לקלרה ואב ל-7 ילדים נפלאים. אהרון הבין לפני יותר מ-12 שנים כי הייעוד שלו בחיים הוא לעזור לאנשים למצות את הפוטנציאל שלהם, להתפתח ולשנות את המציאות התקועה שלהם. כיום משמש מאמן זוגי לאנשים רבים הרוצים לשפר את חייהם הזוגיים והמשפחתיים.

התקשורת בין בני זוג

לעתים רבות הסיבה העיקרית לקושי ביחסים בין בני זוג הוא חוסר תקשורת. כל אחד מהצדדים אינו מקשיב אחד לשני (אין זה משנה אם זה נעשה בכוונה או לא) והצד השני מרגיש מקופח. סביר להניח שתחושה זו תוביל מהר מאוד לכעסים, אנרגיות שליליות, תחושה של תסכול ורצון להתבודד ובמקרים מסוימים אף לפרק את החבילה. אימון זוגי יכול להוות פתרון מושלם בסיטואציה שכזו.

חשוב לזכור כי כל זוג בבסיסו אוהב מאוד אחד את השני, אחרת לא היו מגיעים למצב של להיות זוג. לבטח אם מדובר בהקמת משפחה. כל מה שצריך זה לדעת להקשיב יותר אחד לשני, להיות קשובים לצרכים אחד של השני ולדעת להתחשב אחד בשני.

אימון זוגי

מאבקי כוח בזוגיות

בעיה נוספת בתחום הזוגיות היא כאשר כל אחד מהצדדים מרגיש שהוא זה "המנהל את העניינים" או זה שצריך לעשות את זה. כאשר שני הצדדים הם פלוס ומינוס זה יכול לעבוד. כאשר שני הצדדים בפלוס זה ייצור מרחק, ממש כמו מגנטים המכוונים אחד לשני בצדם ההפוך.

לסיכום; אימון זוגי הוא חלק בלתי נפרד מחייהם של זוגות רבים בישראל ובעולם. לעתים זוגות הולכים לטיפול זוגי על מנת להימנע ממריבות וקרעים ולרוב בכדי לתקן מצב קיים.

התגובות סגורות