המלצות

השם שלי הוא השיווק והפרסום שלי…

 דוגרי, שיווק אגרסיבי זה לא הצד החזק שלי. לא מתאים לי, אישית. אז איך אני משווק את השירות שאני רוצה להעניק, בעידן שבו כולם צועקים על כל במה אלקטרונית אפשרית: "אין עלי, אין כמוני – אני יותר טוב מכולם, תבחרו בי!"?
אז ככה – זה מחייב אותי לשווק את עצמי בצורה אינטימית יותר. שזה אומר שאני חייב לתת לכם שירות מעולה – כדי שתמליצו עליי מבלי שאזדקק לעסוק בפרסום קלאסי. בסופו של דבר, החיסרון שלי הוא היתרון שלכם, לכן השירות שאני מעניק הוא שירות "בוטיק", מקורי ומותאם אישית.
האמת היא שאני מאמין שכל אחד מאיתנו מאוד מיוחד ושום דבר לא יכול להשתוות ליחס אישי.
לקוח שלמד להכיר את עצמו יותר לעומק ומצליח להשתמש יותר בכוחות הטמונים בו – הוא בן אדם שמח יותר וזורם יותר עם החיים. וזו ההלצחה, שלו ושלי.
ברוך ה' לאורך 10 שנות עבודתי, היו לי מאות כאלה הצלחות – שלי ושל כל האנשים שאני זוכה ללוות.
לפניכם כמה עדיויות והמלצות, של אנשים שעברו אצלי תהליך משמעותי לעבר מימוש הפוטנציאל שלהם, בין אם זה בפן האישי, הזוגי או העסקי של החיים שלהם.

אז למה אתם מחכים? בואו, תצטרפו!

הנחייתו של מר דרמון הייתה מקצועית, קשובה למשתתפים, ואפשרה לנו היכרות עם הטכניקות שהוא עובד באמצעותן […] הוא שילב במפגש העברה של תכנים תיאורטיים תוך גיוס המשתתפים ליטול חלק פעיל גם בהתנסות חווייתית. המפגש היה מהנה, מעניין ומלמד… אנו מודים מאוד למר דרמון על תרומתו המיוחדת לצוות שלנו ומאחלים לו הצלחה רבה בפועלו.

ד"ר שלומית להמן, ד"ר בלהה בכרך וכל צוות "המרכז למשפחה" של יד שרה.

אהרון היקר,
לפני כחצי שנה זכיתי לפגוש אותך בפעם הראשונה. בהכוונתך עברתי תהליך בירור פנימי מאד משמעותי שהוביל אותי לתובנות ולפריצת דרך בחיי.
השתמשת בכלים מעולם האימון ומעולם הדמיון המודרך כדי לסייע לי לגלות בעצמי תעצומות נפש ולכוון את דרכי על פי החזון שנבנה שלב על גבי שלב, והכל מתוך רגישות רבה ומתוך אמונה. התהליך שעברתי בעזרתך, בתוך פרק זמן לא ארוך, הביא לשינוי ולחידוש גדול בחיי שייחלתי לו זמן רב. כבר עכשיו אני נהנה מפירותיו של התהליך והשינוי שבא בעקבותיו, ואני בטוח שב"ה זהו הבסיס להמשך התקדמותי מכאן ולהבא.
רציתי להודות לך מעומק לב על התהליך הנפלא שעברנו יחד, ועל המתנות היקרות שקיבלתי ממך בדרך, שימשיכו ללוות אותי ב"ה בעתיד.
בהוקרה ובהערכה רבה,

עמיחי א.

לכבוד מר אהרן דרמון,
ברצוני להודות לך מעומק ליבי על האימון שעברתי אצליך, הגעתי אליך כבן אדם שברירי עם דימוי עצמי נמוך, זוגיות במצב איום, ומכלול של בעיות נוספות, גדולות וקטנות. אחרי כמה חודשים בלבד, היה כבר שינוי גדול, ואחרי שנה יצאתי איש אחר לגמרי, מלא ביטחון עצמי, עם זוגיות פורחת, שמחת חיים, והצלחה גדולה בעסקים. כמעט ולא נשאר זכר מכל הבעיות, הקשיים, וההרגלים השליליים. היית מלאך טוב להציל לי את החיים כפשוטו. והעיקר מה שראיתי רק אצליך, זה האיכפתיות והדאגה הכנה והאמיתית להצלחתי, עשית הרבה מעבר מהנדרש והמצופה מתוקף תפקידך, והלואי שירבו כמותך בישראל. שוב תודה,

שמואל – אשדוד

 

לאהרון דרמון היקר,
ברצוני לתאר במקצת את החוויה שהייתה לי במהלך המפגשים איתך. הרגשתי שיש כאן מישהו אמפטי ומקצועי, שלא מקובע בתבניות אלא יודע איך לזרום עם תכנים שעולים על פי תכונותיו של האדם שעומד כנגדו.
תהליך אחר תהליך שעברתי איתך הרגשתי כיצד אני מגלה דברים על עצמי, ומקבל כלים כיצד להתמודד טוב יותר עם המציאות. כמו כן, בניגוד לשיטות אחרות, הרגשתי שהדברים שעולים מגיעים ממני, ולא מנחיתים עלי תובנות או הבנות שיתכן ונכונות אך אינן מתאימות ותורמות לי. תכונה נוספת שחשובה לי, לא נשארנו בהבנות גרידא, אלא הדברים הגיעו לפסים מעשיים. תודה עצומה על הכל.

נתי – בית אל

אהרן היקר,
התהליך שעברתי איתך היה שווה כל תחנת ביניים, כל רגע וכל שקל.השילוב המיוחד של הטכניקות השונות בהן השתמשת, יחד עם נוכחותוך, לא נתנו לי לטייח לעצמי ולהתחמק מהכשלים ומהפחדים שלי… זה איפשר לי להגיע בסופו של תהליך לתחושה עמוקה, חזקה ואותנטית של לידה מחדש. דפוסים בעייתיים שליוו אותי שנים רבות השתנו. נוצרה תחושה של חופש, שחרור ונאמנות לעצמי, תחושה המתממשת בהתנהלות בחיים וממשיכה ללוות אותי כבר כמה שנים מאז. התהליך ותוצאותיו מורגשים לי כאחד הדברים המשמעותיים שעשיתי בחיי, ונראה לי שתחושה זאת תמשיך ללוות אותי בשנים הבאות. רק קצת חבל שלא עשיתי את זה כמה שנים יותר מוקדם…
מומלץ מכל הלב והשכל למי שמרגיש תקוע בחיים, ומוכן באמת לעבוד ולהשקיע ברצינות להפתח לעצמו, להשתנות ולעבור תהליך שכזה.

אליקים – ירושלים

השתתפתי בהרצאתו של אהרון דרמון בנחלאות ונהניתי מהרצאה מחכימה שהעשירה אותי בתובנות חיים שאקח איתי להמשך. למדתי כיצד ניתן "לכוונן" את המודעות שלנו להצלחה ולאיכות חיים גבוהה יותר. אני מרגישה שקיבלתי כלים הנוגעים לכל תחומי החיים ולכן מדובר עבורי במתנות פשוטות אך בעלות
השפעה רבה!

ספיר בן שטרית- ירושלים

סמס:
עברו כמה שנים – אבל רציתי להגיד לך שאת הטסט לרכב עברתי עכשיו, בזכות הטכניקות שלימדת אותי אז. תודה אחי!

משה – מודיעין

היינו על סף גירושין וכבר כמעט ולא היה ספק שזהו זה, נפרק את הזוגיות שלנו. ברגע האחרון חבר המליץ בחום והחלטנו לתת צ'אנס אחרון (בעיקר בגלל הילדים). יצרנו קשר וזה הדבר החכם והנכון ביותר שעשינו בחיים. שנתיים אחרי התהליך אצליך ובזכות הכלים שנתת לנו, יש לנו זוגיות עשירה, עם תקשורת והרבה שמחה. ועוד ילד! מכל הלב, תודה/

שי ודבורה – ירושלים

לא ידעתי לאיזה כיוון רציתי ללכת מבחינה מקצועית. היו לי התלבטויות וזה לא נתן לי מנוחה. העבודה איתך עזרה לי לברר מה הערכים החשובים לי, מה חוסם אותי והחזון שיצרנו ביחד ממשיך לכוון את הבחירות שאני עושה.

יואל – בית שמש

לאהרון. ברצוני להכיר לך תודה והערכה עצומה על סדנא המדהימה שהעברת לנו צוות המרכז למשפחה ביד שרה בנושא טיפול באמצעות דמיון.[…] ישר כח והמשך הצלחה בסיוע המקצועי והטיפולי לאנושות.

משה רובכה, עו"ס– היחידה למניעת אלימות במשפחה של יד שרה, ומנהל את קהילת הבוגרים של רטורנו.

למדתי בקורס לשלוט על רגשותי, לדעת איך לכוון את ההתלבטות הפנימית לתשובה אמיתית וכנה שיש בתוך נפשי, מתוך כך לדעת איך לעזור לאחרים להצליח להבין מה תשובתם הפנימית.

שמואל – ירושלים

אודות לקורס, למדתי לא לשפוט אף אדם ושיש הרבה נדבכים פנימיים שמסתירים לנו את זהותנו האמיתית. גיליתי שבכוחי לעזור לאנשים ולפתור בעיות ע"י השאלות וכניסה לתהליך פנימי.

מיכאל – קרית ספר

התגובות סגורות