התפתחות אישית

אהרון דרמון הוא מאמן אישי מוסמך ומקצועי, בעל 10 שנות ניסיון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד עם אנשים רבים. לאורך השנים למד והתנסה בקורסים והכשרות רבות שהביאו אותו לכדי אחד המאמנים האישיים המובילים בישראל. אהרון הוא מאמן מוסמך מטעם הICF שהנו האיגוד הבינלאומי לקואצ'ינג. לאורך השנים טיפל ומטפל במטופליו בעזרת הדמיון וכלים שונים שהתמחה בהם לאורך השנים ונלמדו על ידי מרצים מובילים בתחומם.

מהי הדרך להתפתח באופן אישי?

התפתחות מקצועית ואישית היא היכולת של האדם לראות את עצמו במקום אחר מתוך אמונה שהוא יכול, מסוגל ונמצא שם. מדובר בתחום רוחני למדי אך שמתקשר לכל אדם בעולם בדרך זו או אחרת. ההתפתחות האישית נוגעת בכל תחומי החיים שלנו: אהבה וזוגיות, תכונות אופי ואישיות, מצב כלכלי, מקצוע וייעוד בחיים ועוד.

התפתחות אישית

מהי החשיבות של התפתחות אישית?

ההתפתחות המקצועית והאישית היא אבן דרך חשובה שעל כל אחד מאתנו ללמוד כדי לשפר את המוכנות שלנו לקראת המציאות החדשה שבפתח. רבים אף מאמינים שפרי הדמיון שלנו הוא זה המוביל אותנו למציאות שתגיע אחר כך.

קחו לדוגמה את אותם אנשים הזוכים בלוטו. רובם פושטים את הרגל בתוך כמה שנים בודדות, נקלעים לחובות ובמקרה הטוב חוזרים לחיים שהיו להם לפני הזכייה. הסיבה לכך היא שרמת ההתפתחות האישית שלהם הייתה נמוכה. אדם שרגיל להרוויח 5 או 10 אלף ₪ בחודש אינו יודע כיצד להתמודד עם סכומים כאלה ולכן מאבד את עצמו ואת הכסף שלו מהר מאוד. לכן בכל מישור בחיים, כמו גם בתחום הכלכלי יש לעבור תהליך של התפתחות אישית תחילה.

התגובות סגורות