מאמן אישי

אהרון דרמון, בן 42, נחשב לאחד מהמאמנים האישיים המובילים בישראל כיום. אהרון גדל והתחנך בצרפת, עלה לארץ לפני יותר מ-20 שנה ולמד ועבד גם בארץ. לפני 12 שנים החל את דרכו בתחום האימון מכיוון שרצה לחיות את ייעודו ולעזור לאחרים לעשות את השינוי שהם מייחלים לו בחייהם. הוא למד, ייעץ, למד, העביר הדרכות ושוב למד. כיום הוא מאמן מוסמך מטעם הICF, איגוד הקואצ'ינג העולמי.

מאמן אישי הוא אדם בעל ידע, כלים וניסיון בתחומים שונים בחיים הנוגעים בהתפתחות האישית והעסקית של אנשים. המאמן האישי הוא דמות אשר אמור לתת לנו את התשובות, או הכלים להתמודדות עם סיטואציה מסוימת ולהוביל אותנו חזרה למסלול הנכון.

מי זקוק למאמן אישי כיום?

תחום האימון האישי פופולארי מאוד כיום הן לפרטיים והן בתחום העסקי. אנשים פרטיים זקוקים לאימון אישי כדי להיחלץ ממצב כלכלי גרוע, כדי לצאת ממצב שבו הם מרגישים תקועים בחייהם, כדי לפתור חסמים ובעיות רגשיות ואחרות ועוד.

מאמן אישי

בתחום העסקי מאמן אישי יכול לסייע בעיקר בחלק המנטלי. כמנהלי עסקים ודאי יש לכם לחץ רב על הכתפיים, דברים רצים שעליכם לטפל בהם, ניהול עובדים ועוד. המאמן האישי יסייע לכם להתפתח ברמה האישית כדי שתוכלו לנהל ולהנהיג את הצוות ואת העסק שלכם לגבהים חדשים. במהלך האימון האישי תקבלו כלים להפחתת לחצים, התנהלות יעילה יותר וכיצד בעזרת דמיון תוכלו לכוון את עצמכם להיות מנהלים טובים יותר.

השאלות שכדאי צריך לשאול את עצמנו אם אנחנו חושבים לפנות למאמן

האם אני מאושר בחיים שלי ?
יש משהו שהייתי משנה ?
אני חי את החיים שדמיינתי לעצמי ?
יש משהו שאני רוצה להשיג אשר טרם השגתי?
אני מוכן להתחייב לתהליך אימון?

יש לך בהחלט מה להרוויח מאימון אישי מקצועי של אהרון דרמון.  אני מזמין אותך לחלום את החלום הגדול ביותר ולפעול במרץ בכדי ולהפוך אותו למציאות…

לפרטים ויצירת קשר התקשרו עוד היום לטל: 072-390-1-390

התגובות סגורות