מאמן עסקי

אהרון דרמון הוא מאמן אישי ועסקי מוסמך מטעם הICF (איגוד הקואוצ'ינג הבינלאומי). אהרון בעל ניסיון רב שנים בתחום האימון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד. במסגרת פעילותו הוא גם מנחה ומרצה בגופים וקורסים שונים. אהרון נחשב למומחה לטכניקות ואסטרטגיות ליצירת שינוי משמעותי בחיים. כיום משמש גם כמאמן עסקי המוביל מנהלים להצלחה ברמה האישית והעסקית.

יש לך רעיון או עסק ואתה לא מצליח להתקדם?

לאנשים רבים יש רעיונות שהם לא מצליחים להביא אותם לידי ביטוי באמצעות עסק רווחי. חלקם נשארים בגדר רעיונות בלבד, חלקם פשוט אינם מצליחים כפי שציפו. בעלי העסק אשר תקועים במקום ואינם יודעים מה לעשות כדי להתקדם ורוב הזמן עסוקים בכיבוי שריפות…

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי הוא תהליך שבו בעל העסק מקבל כלים ואסטרטגיות שונות שיעזרו בפתירה והתמודדות עם שורש הבעיות בעסק אשר מונעות ממנו להתקדם ולבסס את עצמו בצורה יציבה.

מאמן עסקי

התהליך כולל את ההכרה המציאותית של המצב הקיים בעסק. ניתוח דפוסי המחשבה של בעל העסק וההתנהלות הפרטית והעסקית שלו, הכנת רשימת מטרות וחזון של המציאות שבעל העסק רוצה לממש ופיתוח הרגלים חדשים לתפעול וניהול העסק.

חשוב ליצור בסיס ערכי מוצק לעסק שבו כל העובדים יעבדו לפי דפוסי התנהלות שווים וידועים. בנוסף יהיה על בעל העסק להתחבר למטרה ולחזון שלו ולפעול להגשמתו בכל פעולה בעסק. ביחד עם המאמן העסקי יכינו שני הצדדים תכנית עבודה מפורטת להבאת העסק למקום הרצוי.

התגובות סגורות