סדנאות למנהלים

אהרון דרמון, בן 42, נשוי באושר ואב ל-7 ילדים נפלאים, הוא מאמן אישי ועסקי מוסמך מטען הICA ו-איק"א. אהרון בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ואלפי שעות עבודה אחד על אחד ומול קהל. עובד כיום הם פרטיים ועסקים כאחד. אהרון משמש כמנחה ומרצה בקורסים שונים וסדנאות מנהלים על התפתחות אישית, אימון אישי ועסקי ועל כלים ואסטרטגיות ליצירת שינוי משמעותי בחיים.

החשיבות של סדנת מנהלים

מנהלים הם עובדים בדרגים בכירים בחברה אשר תפקידם הוא לרוב רווי ומגוון יותר מאשר העובד הפשוט. תפקידם לנהל את העובדים, לדאוג שהכול מתפקד כמו שצריך במחלקה או בעסק שלהם ולהביא לידי ביטוי את הידע והכישרון שלהם, באמצעות עבודה, לידי תוצאות.

לסדנאות מנהלים ישנה חשיבות רבה מאוד להפיכת המנהלים לחזקים ומפותחים יותר הן ברמה האישית והן ברמה העסקית. מפגשים אלה מספקים ידע, כלים וטכניקות שונות להתמודדות עם סיטואציות בעסק אשר מאפשרות להם למצוא פתרונות מהירים ומהימנים לבעיות.

למי מתאים?

הסדנאות מתאימות למנהלים בכל סדר גודל, לעובדים אשר עתידים להיות מנהלים, לבעלי חברות קטנות וגדולות ועוד. סדנאות אלה יכולות לשמש כסדנאות לימוד והעשרה בנושא מסוים שדרוש בו חיזוק או כפעילות גיבוש לחברה. נושאי הקורס יכולים להיות בתחומים שונים ומגוונים: סדנאות ניהול בעסק, סדנאות מנהיגות, סדנאות התפתחות אישית, סדנאות ניהול עובדים ועוד.

המנהל גם הוא בן אדם

לסדנאות התפתחות אישית למנהלים יש חשיבות גבוהה מכיוון שכל מנהל הוא קודם כל בנאדם. כמו כל אחד, כאשר משהו קורה ברמה האישית זה מובא לידי ביטוי גם בכל תחומי החיים. על כן סדנאות אלה יספקו למנהל כלים ואסטרטגיות להתמודדות עם המצבים ולהתפתח באופן אישי כדי להיות מוכנים למצבים שונים וחיזוק האופי.

התגובות סגורות