סדנת העצמה אישית

אהרון דרמון הוא מאמן אישי ועסקי אשר מסייע לאנשים רבים לשנות משמעותית את מציאות חייהן ומוביל אותם למציאות אותה הם רוצים לחיות באמצעות כלים, אסטרטגיות וטכניקות שונות שלמד ופיתח לאורך השנים. אהרון בעל ניסיון של יותר מ10 שנים בתחום ונחשב לאחד המובילים בתחומו בישראל. כיום מעביר גם סדנאות מנהלים וסדנאות העצמה אישית.

מהי סדנת העצמה אישית?

סדנת העצמה אישית מספקת פתרונות וכלים לאנשים בתחומים שונים בחיים. למעשה ישנן הדרכות רבות ומגוונות המותאמות לתחומים ספציפיים או כאלה המקנות כלים וידע להתפתחות אישית ומקצועית המסייעים לנו בכל התחומים.

המסגרות השונות בתחום ההעצמה האישית: העצמה מקצועית, התפתחות אישית, הגשמה עצמית, הגשמת מטרות ויעדים, קבלת החלטות, התגברות על פחדים וטראומות, חוסן נפשי וביטחון ועוד. הסדנאות יכולות להיות בקבוצות או ביחידים ומשמשות בעבור אנשים רבים כאבן דרך חשובה להצלחה והגשמה אישית.

מי זקוק לסדנת העצמה אישית?

לא פעם אנו נתקלים בקשיים בחיינו. למעשה אף אחד אינו חסין מהם והם יכולים לתקוף אותנו בכל תחום. אנשים רבים מרגישים בצומת דרכים, מרגישים תקועים או בודדים. כל אחד מאתנו זקוק לחיזוק מנטלי, שינוי או גיוון בחיים. אותם אנשים מחפשים דרכים להגשים את עצמם בדרכים כאלו ואחרות ואינם יודעים לאן לפנות ומה לעשות.

סדנה להעצמה אישית תספק להם הכלים למצוא את הדרך שלהם, תעזור להם להתפתח ברמת האישית והמקצועית, העסקית והמשפחתית ובכל תחומי החיים. מדובר בחוויה המומלץ לכל אדם ובכל שלב בחיים.

התגובות סגורות