קאוצ'ר

אהרון דרמון הוא מאמן אישי, זוגי ועסקי מוסמך בן 42 ואב ל-7 ילדים מקסימים. אהרון גדל ותחנך בצרפת ועלה לארץ לפני יותר מ-20 שנה. הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום האימון, הסדנאות והעבודה האישית והקבוצתית מול אנשים. אהרון מציג את הייעוד שלו כמי שעוזר לאנשים שמרגישים תקועים לצאת מהמצב הקיים ולשפר את חייהם על ידי הפיכתם לבעלי משמעות, חדורי מטרה, זורמים ושמחים.

מהו קאוצ'ר?

הביטוי הנכון והמקורי הוא מאמן אישי או באנגלית Coach. ישנם מאמנים אישיים המתמחים בתחום מסוים וישנם מאמנים אישיים למספר תחומים. כך למשל ישנו מאמן עסקי, מאמן פיננסי, מאמן זוגי ועוד. תפקידו של המאמן האישי הוא לדעת לזהות את שורש הבעיה ולספק לכם ייעוץ וכלים להתמודדות עם הבעיה, תוך שימוש בטכניקות שונות שלמד ופיתח.

לרוב משתמשים המאמנים האישיים בטכניקות דמיון כמו NLP, דמיון מודרך ועוד.

הרתעות של אנשים מאימון אישי

לצערנו, אנו גדלים ומחונכים מגיל קטן לבצע דברים בעצמנו, לסמוך על עצמנו ולא להקשיב לאחרים. בדרך זו אנשים מתקשים לקבל את עזרתו של מאמן אישי וטוענים כיצד הוא יכול לעזור להם? מה הוא בכלל מבין בחיים שאנו לא מבינים? או מוציאים מפיהם משפטים כמו "אתם טובים בלדבר… אני זה שת'כלס צריך לעשות…"

זה נכון. אתם אלה שצריכים לעשות כדי לשנות את חייכם. אתם הרי לא מצפים שמישהו אחר יעשה עבורכם מה שאתם צריכים לעשות כדי לקדם את עצמם נכון? המאמן האישי יספק לכם כלים, ידע וטכניקות שונות להניע אתכם לפעולה. לכולנו יש הידע אך מעטים מאוד עושים משהו.

התגובות סגורות