קורס דמיון מודרך

אהרון דרמון הוא מאמן אישי מוסמך מטעם ה-ICF (איגוד הקואוצ'ינג הבינלאומי). אהרון בעל ניסיון רב שנים בתחום האימון והעברת קורסים בתחומים שונים. לאורך השנים למד ופיתח כלים בהם הוא סייע לאנשים רבים, פרטיים ועסקיים, לצאת מהמציאות התקועה שלהם ולהתחיל לגדול, לצמוח ולהתפתח. טכניקות הטיפול השונות שלו עוסקות בפסיכודרמה, NLP ועוד.

מהו דמיון מודרך?

דמיון מודרך הוא תהליך שבו אנו נעזרים בדמיון שלנו על מנת לפתור בעיות פנימיות וחיצוניות הקשורות בהיבטים שונים בנו או בחיים: בעיות בריאותיות, התפתחות אישית, שינוי תפישתי, טיפול בטראומות ועוד.

הרעיון הוא שימוש בדמיון, אשר מדובר בתהליך הכרתי של האדם, עירוב החושים ומבוסס על פעילות המוח ומערכת העצבים. כיום אנשים פתוחים ומודעים יותר לשיפור שיכול להשיג עבורם וניתן לראות פסיכולוגים, מאמנים אישים ואנשי מקצוע אחרים עושים שימוש בכלי זה.

מי זקוק לקורס כזה?

כל אדם הרוצה לעשות שינוי בחייו ומרגיש תקוע, ספורטאים לפני משחקים חשובים, אנשי עסקים המעוניינים להתפתח ולהתעצם, אדם הרוצה לשפר את קשריו הבינאישיים, קשריו המשפחתיים, ההתפתחות האישית שלו ועוד.

הדמיון המודרך הוא כלי עוצמתי אשר מסייע בשיפור מערכות יחסים, התפתחות ברמה האישית והקבוצתית, חיזוק החוסן המנטלי, שיפור מצב בריאותי וסיוע ביצירת המציאות הרצויה לנו. במהלך קורס דמיון מודרך עם אהרון אדמון אתם תלמדו, תתנסו ותקבלו את הכלים וטכניקות השונות ליצירת שינוי משמעותי בחייכם. תלמדו כיצד לשלוט בדמיון שלכם ולא לתת לו לשלוט בכם.

התגובות סגורות